Nordic Real Estate Forum 2018

Ürituse ametlik veebileht: http://www.nordicreforum.com

Narkokriminaalpoliitika konverents

Justiitsministeeriumi narkokriminaalpoliitika konverents:
„Uimastid, kuritegu ja karistus – kuhu tõmmata piirid?“

Konverentsi eesmärk on tõsta osalejate teadlikkust arengutest ja valikutest kaasaegses narko- ja karistuspoliitikas, uimastisõltuvusest ning sõltlaste tulemuslikust kohtlemisest karistussüsteemis.

Konverentsil esinevad tuntud ja tunnustatud eksperdid Eestist ja välisriikidest, kelle seas on nii teadlasi, poliitikakujundajaid kui ka valdkonna professionaale.

Konverentsi peamine sihtrühm on narkomaania teemaga seotud õiguskaitseasutuste (politsei, prokuratuur, kohus, vangla, kriminaalhooldus) töötajad, kuid samuti tervise ja sotsiaalvaldkonna praktikud, poliitikud, teadustöötajad ning kodanikuühiskonna esindajad.

Konverentsi esimene päev keskendub uimastipoliitikale laiemalt, teisel päeval on fookus sõltlaste kohtlemisel õiguskaitsesüsteemis.

Konverentsil osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud. Registreerimine on nüüd lõppenud.

Konverentsil on tagatud sünkroontõlge eesti, vene ja inglise keelte vahel.

Konverentsi saab jälgida internetist.

Konverentsi korraldab Justiitsministeerium. Täiendav info: konverents@just.ee.

Konverents toimub Eesti-Šveitsi koostööprogrammi projekti „Uimastisõltlastest süüdimõistetute ravi ja rehabilitatsioon” raames.

XII Rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2013”

Rahvusvahelisel konverentsil “Kinnisvara 2013” astusid üles 30 oma ala kõrgelt tunnustatud eksperti Soomest kuni Singapurini. Programm peegeldas olukorda kinnisvaraturul ning vajadust arutelu järele, milline on reaalne kinnisvaraturu seis ning millised on turuosaliste ootused.

Käsitleti teemasid linnaruumi kujundamisest, maailmamajandusest, kaubandus- ja ärikinnisvara arengutest, ehitussektori väljakutsetest, pensionifondide strateegiast ning naaberriikide kinnisvaraturgude võimalustest.

Konverentsi avas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsler Marika Priske. Peaesinejateks olid Colliers International Ida–Euroopa piirkonna juht Hadley Dean ning professor Andres Sevtsuk, City Form Labi arhitektuuri- ja linnaplaneerimise valdkonna direktor Singapuri Tehnoloogia ja Disaini Ülikoolis.

Kaheteistkümnendat aastat järjest toimunud konverents on kinnisvaraturul igasügisene oodatud suursündmus, mille peamine eesmärk on ühendada kõiki sektoris tegutsevaid ettevõtteid, organisatsioone ning inimesi.

Kinnisvaraliidud kuulutasid konverentsil välja ka Kinnisvara Guru 2013 võitja, kelleks sai sihtasutus KredEx ulatuslike kortermajade renoveerimistööde ja energiasäästlike hoonete arendamise eest. Tiitli eesmärk on tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut.

Kinnisvaraliitude ühist konverentsi on korraldatud alates 2002. aastast. See on traditsionaalne iga-aastane Baltikumi suurim ja vanim kinnisvarakonverents, kus aastate jooksul on osalenud üle 3000 inimese.

 

XIII Rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2014”

Kolmeteistkümnes rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2014. Teateid kinnisvaraturult – ILUSTAMATA“ pakkus turuosalistele põnevat ning sisutihedat programmi, kus analüüsiti majanduses, kaubanduskinnisvaras ja ärikinnisvaras toimuvat.

Olulise osa programmist moodustas riigi kinnisvarastrateegia teema, kus otsiti vastust küsimusele: Millist kinnisvara riik vajab? Samuti oli fookuses ehitus- ja investeeringute temaatika.

Konverentsil astus üles 28 oma ala kõrgelt tunnustatud eksperti. Konverentsi avas majandus- ja taristuminister Urve Palo, peaesinejateks olid Colliers Internationali Ida-Euroopa kaubanduspindade agentuuri tegevdirektor Sean Briggs, SEB Panga majandusanalüütik Ruta Arumäe ning KPMG Baltics maksuteenuste juht Joel Zernask.

Kinnisvaraliidud kuulutasid konverentsil 12. korda välja „Kinnisvara Guru 2014“ – selle tiitli eesmärk on tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut. Tiitli pälvis EfTEN Capital AS Eesti ärikinnisvara sektorisse tehtud panuse eest.